Unia Europejska Leader PROW 2014-2020

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

Jesteś tutaj: Strona główna

05.25.19
A- A A+

BURSZTYNÓWKA 2018

01-08-2018
Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż ogłasza V edycję konkursu BURSZTYNÓWKA na najlepszy produkt kulinarny i rękodzielniczy. Głównymi celami konkursu są m.in. promocja lokalnych produktów kulinarnych i rękodzielnictwa oraz wyróżnienie najbardziej kreatywnych artystów, rękodzielników i kucharzy amatorów z obszaru działania LGD, czyli z terenu gmin Gniewino i Wejherowo.
Tegoroczna edycja posiada również swój własny motyw przewodni jakim będzie „dynia” - jako składnik zgłaszanych prac – w kategorii najlepszy produkt kulinarny. W kategorii rękodzielniczej dodatkowe punkty będzie można zdobyć za wykorzystanie w pracy motywu bursztynu, podobnie jak to miało miejsce w latach poprzednich. Zachęcamy więc osoby, które mają zdolności kulinarne czy manualne do spróbowania swoich sił w konkursie.
Do wygrania nagrody w postaci kart podarunkowych o wartości: 700zł, 600zł i 500zł do zrealizowania w wybranych punktach handlowych regionu oraz ciekawe nagrody niespodzianki. 
Przyjmowanie zgłoszeń potrwa od 13 sierpnia do 23 września br. 
Zapraszamy do udziału w konkursie ;-)
Do pobrania:
- Regulamin Konkursu "Bursztynówka 2018" - plik w formacie pdf
- Załącznik nr 1 - plik w formacie docx
- Załącznik nr 1 - plik w formacie pdf
- Załącznik nr 2 - plik w formacie docx
- Załącznik nr 2 - plik w formacie pdf
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Instytucja Zarządzająca - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.