Unia Europejska Leader PROW 2014-2020

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

Jesteś tutaj: Strona główna

08.15.20
A- A A+

BURSZTYNÓWKA 2019

25-09-2019


UWAGA!

Gala Rozstrzygnięcia Konkursu "Bursztynówka" odbędzie się w Hotelu Victoria w Bolszewie
w poniedziałek, 21 października 2019 r. o godz. 10.00.

Stoiska prezentujące zgłoszone w konkursie produkty można aranżować od godz. 9.00.Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż ogłasza VI już edycję konkursu BURSZTYNÓWKA na najlepszy produkt kulinarny i rękodzielniczy. Głównymi celami konkursu są m.in. promocja lokalnych produktów kulinarnych i rękodzielnictwa oraz wyróżnienie najbardziej kreatywnych artystów, rękodzielników i kucharzy amatorów z obszaru działania LGD, czyli z terenu gmin Gniewino i Wejherowo.

W konkursie mogą uczestniczyć:

- kat. najlepszy produkt kulinarny -  wszyscy pełnoletni mieszkańcy zamieszkujący obszar gmin objętych lokalną strategią rozwoju (LSR) Stowarzyszenia „Bursztynowy Pasaż”, czyli gmin Wejherowo i Gniewino oraz organizacje społeczne: Koła Gospodyń Wiejskich i Grupy Odnowy Wsi.

- kat. najlepszy produkt rękodzielniczy - wszyscy pełnoletni mieszkańcy zamieszkujący obszar gmin objętych lokalną strategią rozwoju (LSR) Stowarzyszenia „Bursztynowy Pasaż”, czyli gmin Wejherowo i Gniewino.

 

Uczestnicy konkursu nie mogą posiadać wykształcenia tematycznego związanego z przygotowaniem zgłaszanych w konkursie potraw i projektów.

Tegoroczna edycja posiada również swój własny motyw przewodni jakim będzie „marchew” - jako składnik zgłaszanych prac – w kategorii najlepszy produkt kulinarny.  

Do wygrania są nagrody pieniężne w postaci kart podarunkowych o wartości: 700zł, 600zł i 500zł do zrealizowania w wybranych punktach handlowych regionu oraz ciekawe nagrody niespodzianki. 

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa od 5 lipca do 15 października br. 

Rozstrzygnięcie konkursu oraz przyznanie nagród będzie miało miejsce 21 października w jednym z punktów gastronomicznych zlokalizowanych na trenie Gminy Gniewino lub Wejherowo. 

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe do konkursu można pobrać poniżej:
- Regulamin Konkursu "Bursztynówka 2019" - pdf
- Formularz zgłoszeniowy w kategorii: najlepszy produkt kulinarny - pdf
- Formularz zgłoszeniowy w kategorii: najlepszy produkt kulinarny - docx
- Formularz zgłoszeniowy w kategorii: najlepszy produkt rękodzielniczy - pdf
- Formularz zgłoszeniowy w kategorii: najlepszy produkt rękodzielniczy - docx

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Osoba wyznaczona do kontaktu"
Justyna Wiszniewska
Specjalista ds. promocji i współpracy
tel. 535 310 828
e-mail: biuro@bursztynowypasaz.pl 
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Instytucja Zarządzająca - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.