Unia Europejska Leader PROW 2014-2020

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

Jesteś tutaj: III Mistrzostwa NW Łeba 2014

05.26.22
A- A A+

III Mistrzostwa NW Łeba 2014

145 par kijków do nordic walking otwierało sezon „nordicowy” na obszarze Stowarzyszenia „Bursztynowy Pasaż”. Tylu bowiem zawodników wystartowało w III Plażowych Mistrzostwach Nordic Walking w Łebie. Zawodnicy do wyboru mieli dwa dystanse 5 i 10 km, tak aby każdy mógł wybrać trasę odpowiednią do swoich możliwości i kondycji. 

Jak zwykle organizatorom dopisała pogoda, a niewielka mgła dodała niezwykłego klimatu. Tym bardziej iż imprezie towarzyszył kiermasz wielkanocny, „Bieg o palmę pierwszeństwa” oraz rajd starych motocykli.

Wszyscy uczestnicy bez względu na ostateczny wynik, otrzymali medale oraz… wielkanocne palmy w końcu najważniejsza w tym dniu była dobra zabawa. Dziękujemy za udział oraz gratulujemy wyników wszystkim uczestnikom.

 

>>>>>Video-relacja z Łeby !!! <<<<<

 

Do zobaczenia już niebawem na kolejnej odsłonie imprezy nordic walking tym razem z cyklu Pucharu Bałtyku, która na naszym terenie zagości już 19 lipca w Białogórze.

 

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie internetowej: http://www.elektronicznezapisy.pl/scores 

 

Zdjęcia z imprezy udostępnione dzięki firmie The North Event Krzysztof Walczak.

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków EFRROW.

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Instytucja Zarządzająca - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.