Unia Europejska Leader PROW 2014-2020

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

Jesteś tutaj: Przedszkola

11.27.21
A- A A+

Przedszkola

Tym razem cos dla najmłodszych mieszkańców naszego obszaru LGD. W drugim i trzecim tygodniu kwietnia oraz w październiku w gminach: Krokowa, Łeba, Nowa Wieś Lęborska, Gniewino, Wicko odbyły się spektakle teatralne dla dzieci w wieku 3 -6 lat. Pełne humoru i melodyjnych piosenek przedstawienia pt. „Bajka z malowanej skrzyni”  poprowadziła grupa „Teatr Lalek” ze Słupska. Historia kolorowego kaszubskiego podwórka, na którym poznajemy niesfornego kurczaka Szałaputka, jego mamę Kwokę, przyjaciółkę Myszkę i podstępnego Lisa. Wydarzenie miało charakter nieodpłatny.

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Instytucja Zarządzająca - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.