25 sołectw i organizacji społecznych przystąpiło do Konkursu „Aktywne Społeczeństwo w koncepcji inteligentnych wiosek”

27.08.2023 r. upłynął termin przyjmowania formularzy konkursowych

Utworzono: 28-08-2023

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w tegorocznej odsłonie Konkursu „Aktywne Społeczeństwo w koncepcji inteligentnych wiosek” wzięło udział aż 25 sołectw i organizacji społecznych działających na rzecz lokalnej społeczności gmin: Choczewo, Gniewino, Wejherowo, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko i miasta Łeba.

Zdajemy sobie sprawę, że dla części odbiorców udział w konkursie jest nowością i wyzwaniem, gdyż w tym roku po kilkuletniej przerwie powracamy z projektem na obszar gmin: Choczewo, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko i miasta Łeba. Tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z tych sołectw i organizacji, które po raz pierwszy podjęły wysiłek i zdecydowały się wziąć udział w konkursie. A oto lista uczestników tegorocznej edycji konkursu:

Informujemy jednocześnie, że wszystkie zgłoszone projekty spełniają warunki uczestnictwa w konkursie oraz przyczyniają się do osiągnięcia celów opisanych w Regulaminie. Teraz Komisja Konkursowa, kierując się kryteriami określonymi w Regulaminie, wyłoni 14 laureatów, którzy otrzymają nagrody w postaci kart podarunkowych o wartości 2 tys. zł. do wybranych punktów handlowych (Media Expert, Biedronka, Comes lub Leroy Merlin). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już wkrótce ;-)