Newsletter E-mail

Wypełnij formularz online, zapisz się do naszej bazy mailingowej i otrzymuj bieżące informacje o planowanych terminach naborów wniosków, rodzajach przedsięwzięć i sposobach ich realizacji, w ramach działań Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027 oraz programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

Utworzono: 22-02-2023

Nie przegap szansy, jaką niesie ze sobą nowa perspektywa unijna na lata 2021-2027.

UWAGA! Stowarzyszenie "Bursztynowy Pasaż" czeka obecnie na ocenę złożonej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2021-2027, a następnie zaproszenie do podpisania umowy na realizację LSR, na podstawie której 
pierwsze nabory wniosków będą ogłaszane nie wcześniej niż w 2024 r.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie "Bursztynowy Pasaż" z siedzibą przy ul. Szkolnej 3, 84-250 Gniewino, kontakt: biuro@bursztynowypasaz.pl. 
 
Wypełniając formularz Newsletter E-mail Stowarzyszenia "Bursztynowy Pasaż"  wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Stowarzyszenie "Bursztynowy Pasaż" i przez podmioty trzecie oraz  otrzymywanie informacji za pośrednictwem podanych w formularzu kontaktów. 
 
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie.