BURSZTYNÓWKA III EDYCJA - RUSZAMY!

Utworzono: 30-04-2014

Lokalna Grupa Działania Bursztynowy Pasaż ogłasza III edycję konkursu BURSZTYNÓWKA na najlepszy produkt kulinarny i rękodzielniczy oraz najaktywniejszą organizację pozarządową. W tym roku wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego. Głównymi celami konkursu są m.in. promocja lokalnych produktów kulinarnych i rękodzielnictwa oraz wyróżnienie najaktywniejszych NGO. W dwóch poprzednich edycjach udział wzięło 31 osób , które nadesłały łącznie 68 prac.

Tegoroczna edycja odbędzie się w nowej odsłonie. Konkurs rozszerzyliśmy o nową kategorię – najaktywniejsza organizacja pozarządowa. Chcemy w niej wyróżnić NGO, które jak najlepiej realizują swoje cele statutowe, potrafią zdobywać dodatkowe środki na swoją działalność i integrować wokół swoich przedsięwzięć lokalną społeczność.

Nowością jest również motyw przewodni w konkursie kulinarnym. Jury będzie oceniać produkty z „owocowej spiżarni” czyli np. dżemy, marmolady, nalewki, musy kompoty itp. W tej kategorii oraz w kategorii rękodzielniczej dodatkowe punkty będzie można zdobyć za wykorzystanie w pracy motywu bursztynu. Zachęcamy więc organizacje pozarządowe z obszaru gmin: Krokowa, Choczewo, Gniewino, Wicko, Nowa Wieś Lęborska oraz miasta Łeba oraz osoby, które mają zdolności kulinarne czy manualne do spróbowania swoich sił w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!!!

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa od 30 kwietnia do 6 czerwca 2014 roku.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym:

>>>>Regulamin konkursu Bursztynówka 2014<<<<

>>>>Formularze zgłoszeniowe Bursztynówka 2014<<<<

Grafika #0: BURSZTYNÓWKA III EDYCJA - RUSZAMY!