Konferencja dla branży turystycznej

Utworzono: 24-09-2019

10 października 2019 r. Gdańsk
Hotel PURO, Gdańsk Stare Miasto, ul. Stągiewna 26

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza firmy turystyczne i instytucje wspierające rozwój branży turystycznej na bezpłatną konferencję dotyczącą gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) organizowanej w ramach projektu CIRTOINNO współfinansowanego z Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

Uczestnikom przybliżymy ideę GOZ i jej zasady oraz spojrzymy na zagadnienie od strony praktyki firmy turystycznej. W programie wystąpienia ekspertów, przykłady z praktyki firm turystycznych, panel dyskusyjny i networking.
ARP jest Liderem Projektu Cirtoinno oraz partnerem w programie „One Planet – Sustainable Tourism Programme” Światowej Organizacji Turystyki Narodów Zjednoczonych (UNWTO).
Konferencja realizowana jest podczas organizowanego po raz drugi w Polsce Międzynarodowego Tygodnia GOZ – Circular Week (www.circularweek.org) odbywającego się 7-13 października 2019. Jego celem jest promowanie zrównoważonych postaw i zachowań konsumentów, wspieranie cyrkularnych modeli biznesowych i nawiązywanie współpracy między zainteresowanymi stronami. w całym kraju odbędą się wydarzenia związane z GOZ.

Więcej informacji tutaj.
Grafika #0: Konferencja dla branży turystycznej