Targi Żywności w Finlandii 2020

Utworzono: 18-05-2020
Ze względu na pandemię zawiązaną z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19 , zostały odwołane Targi Kauhajoki Food 2020, które miały mieć miejsce 4 - 6 IX 2020 r.

Udział w targach w Finlandii stanowił kluczowy element realizacji projektu współpracy ponadnarodowej pt. „Polsko-fińskie działania promocyjne lokalnych produktów żywnościowych szansą rozwoju lokalnych producentów”, dlatego realizacja projektu w tym roku nie będzie możliwa.

Wszyscy partnerzy projektu (m.in. Stowarzyszenie „Bursztynowy Pasaż”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby”, LAG Suupohja Development Association z siedzibą w miejscowości Kauhajoki w Finlandii) podjęli decyzję o przełożeniu operacji na 2021 r.

W przypadku pojawiania się nowych informacji będziemy Państwa na bieżąco informować.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Osobą odpowiedzialną za realizację projektu w Stowarzyszeniu „Bursztynowy Pasaż” jest Justyna Wiszniewska, Specjalista ds. promocji i współpracy, dostępna pod nr tel. 535 310 828 oraz adresem e-mail: biuro@bursztynowypasaz.pl .
Grafika #0: Targi Żywności w Finlandii 2020