Termin szkolenia ustalony

Utworzono: 05-04-2017

w Filii nr 1 Biblioteki Publicznej Gminy Wejherowo im. Aleksandra Labudy w Bolszewie przy ul. Reja 9 odbędzie się szkolenie z zakresu wypełniania wniosków na podjęcie działalności gospodarczej.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców gmin Gniewino i Wejherowo. Odbędzie się tylko jedno spotkanie, dlatego wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do Bolszewa.

Przypominamy również, że za udział w szkoleniu przysługuje wnioskodawcy dodatkowa punktacja przy ocenie wniosku. Z racji małej ilości czasu, który pozostał do ogłoszenia konkursu nie będzie możliwości zorganizowania dodatkowego spotkania!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą już teraz rozpocząć wypełnianie wniosku wraz z załącznikami, które opublikowane są na stronie internetowej Stowarzyszenia ( http://www.bursztynowypasaz.pl/index/wiecej/213.html ). Szkolenie daje możliwość uzyskania szczegółowej pomocy podczas wypełniania dokumentów aplikacyjnych, pod warunkiem podjęcia wcześniejszej samodzielnej próby ich wypełnienia - do czego Państwa zachęcamy.

Grafika #0: Termin szkolenia ustalony