Zapisy na szkolenia

Utworzono: 23-03-2017

Do 7 kwietnia trwają zapisy na szkolenia z zakresu wypełniania wniosków, które odbędą się w kwietniu. Wybór miejsca i terminu szkoleń uzależniony jest od ilości uczestników. Zwracam się zatem do Państwa z prośbą o deklarację, czy jesteście Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu. Zapisy przyjmowane są mailowo (biuro@bursztynowypasaz.pl) lub telefonicznie (tel. 58 738 90 15) .

Przypominamy również, że za udział w szkoleniu przysługuje wnioskodawcy dodatkowa punktacja przy ocenie wniosku. Z racji małej ilości czasu, który pozostał do ogłoszenia konkursu nie będzie możliwości zorganizowania dodatkowego spotkania!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą już teraz rozpocząć wypełnianie wniosku wraz z załącznikami, które opublikowane są na stronie internetowej Stowarzyszenia ( http://www.bursztynowypasaz.pl/index/wiecej/213.html ). Szkolenie daje możliwość uzyskania szczegółowej pomocy podczas wypełniania dokumentów aplikacyjnych, pod warunkiem podjęcia wcześniejszej samodzielnej próby ich wypełnienia - do czego Państwa zachęcamy.

Do dyspozycji są też pracownicy biura Stowarzyszenia „Bursztynowy Pasaż”, z którymi można się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres biuro@bursztynowypasaz.pl, telefonicznie pod nr tel. 58 738 90 15 lub osobiście w siedzibie biura w Gniewinie. W razie pytań służymy pomocą.

Grafika #0: Zapisy na szkolenia