Zapraszamy do udziału w III Mistrzostwach Nordic Walking Łeba 2014

Utworzono: 20-03-2014

Szanowni Państwo,

Przez ostatnie lata w Łebie utworzyła się mała tradycja, a bezpośredni weekend przed Wielkanocą stał się czymś na kształt święta sportu. W tym roku nie może być inaczej i znów nie może Was tu zabraknąć.

Podczas III Plażowych Mistrzostw Nordic Walking w Łebie zawodnicy znów będą mieli okazję podążać leśnymi i plażowymi ścieżkami, podziwiać przyrodę i rozkoszować się malowniczymi widokami. Na dwóch dystansach (5 i 10 km) będzie można nacieszyć się pełnym jodu powietrzem, przy czym, oczywiście, ścigać się o pamiątkowe puchary, a potem, po ukończeniu trasy, dostać medal, zjeść dwudaniowy obiad i przy tym wszystkim poczuć prawdziwą, sportową atmosferę. Dotychczasowo każde zawody w Łebie były jednymi z największych i najlepiej zorganizowanych na całym Pomorzu (a może nawet i w Polsce). Zdrowotel Łeba ponownie będzie dbał o każdy szczegół, rozpoczynając od podstawowego porządku w biurze zawodów i profesjonalnie oznaczonej trasy, a kończąc na sprawnym i ciekawym przebiegu imprezy.


Razem powtórzmy sukces poprzednich edycji, zapraszamy więc do zapisów na www.elektronicznezapisy.pl i do zobaczenia w Łebie W DNIACH 11 - 13 KWIETNIA !

Puchar Pomorza Łeba 2013

Finał Pucharu Bałtyku Łeba 2013

Grafika #0: Zapraszamy do udziału w III Mistrzostwach Nordic Walking Łeba 2014