ZNAMY TERMIN NABORU

Utworzono: 20-08-2020

Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż wystąpiło do Marszałka Województwa Pomorskiego z prośbą o akceptację terminu naborów wniosków w konkursach:
- na PODJĘCIE działalności gospodarczej,

- na ROZWÓJ działalności gospodarczej (dla mikro i małych przedsiębiorców),
- dla ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH.

Nabory przeznaczone będą dla wnioskodawców z obszaru Gminy Gniewino i gminy wiejskiej Wejherowo.

Przewidywany termin rozpoczęcia naboru to 30 IX 2020 r. Ogłoszenie naboru wniosków na podjęcie działalności gospodarczej nastąpi po otrzymaniu akceptacji Marszałka.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą już teraz rozpocząć wypełnianie wniosku wraz z załącznikami, które opublikowane są na stronie internetowej Stowarzyszenia (http://www.bursztynowypasaz.pl/wzory_wnioskow_.html). W przypadku dodatkowych pytań i niejasności pracownicy biura pozostają do Państwa dyspozycji pod nr tel. 535 310 828, mailem biuro@bursztynowypasaz.pl oraz osobiście w biurze stowarzyszenia przy ul. Szkolnej 3 w Gniewinie. Zachęcamy do konsultacji na każdym etapie realizacji projektu.

UWAGA!
Pracownicy biura LGD pracują w systemie zdalnym. Przed przyjściem do biura koniecznie zadzwoń i umów się na spotkanie.

Podczas konsultacji osobistych w biurze stowarzyszenia zostaną zachowane zasady bezpieczeństwa wg wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego (zostanie zachowany stosowny odstęp pomiędzy wnioskodawcami a pracownikami biura, miejsce przebywania petentów jest po każdym spotkaniu dezynfekowane, a przy wejściu zmajduje się płyn do dezynfekcji rąk oraz rękawiczki jednorazowe).

Wnioskodawcy przychodzący do biura Stowarzyszenia Bursztynowy Pasaż zobowiązani są do posiadania własnych maseczek lub przyłbic.

Grafika #0: ZNAMY TERMIN NABORU