Skocz do głównej treści strony

Symbol Unii Europejskiej - okrąg złożony z dwunastu złotych gwiazd pięcioramiennych na prostokątnym lazurowym tle. Logo programu LEADER. Tło podzielone jest na dwie części: lewą, która jest ciemnozielona, oraz prawą, która jest biała. Na tle widnieje stylizowany rysunek przedstawiający żółte ziarno, z którego wyrasta zielony kłos. Na lewym boku logo znajduje się napis "LEADER" w białym kolorze, ułożony pionowo. logo Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020. Logo składa się z uproszczonego wiejskiego pejzażu wpisanego w koło. Po lewej stronie znajduje się rysunek trzech czerwonych kłosów zboża. W tle widnieje zarys domu z białym dachem i zielonym polem wpisane w niebieski okrąg. Wokół okręgu znajduje się osiem niebieskich gwiazd, co nawiązuje do Unii Europejskiej. Po prawej stronie, pionowo umieszczony jest napis: "PROW", co jest akronimem pełnej nazwy programu. Pełna nazwa "Program Rozwoju Obszarów Wiejskich" jest zapisana w czterech liniach obok akronimu. Na dole znajduje się napis "na lata 2014-2020", który określa okres trwania programu.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". 

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach LSR.


Znak marki Fundusze Europejskie składający się z trzech połączonych ze sobą gwiazd na tle niebieskiego trapezu. Gwiazdy występują w trzech różnych kolorach: żółtym, który wraz z niebieskim tłem nawiązuje do Unii Europejskiej oraz białym i czerwonym nawiązującym do flagi Polski. Napis „Fundusze Europejskie” zapisany w dwóch linijkach czarną czcionką na białym tle znajduje się po prawej stronie znaku graficznego. Znak barw Rzeczpospolitej Polskiej. Znak składa się z elementu graficznego w postaci dwóch pasów poziomych: białego (na górze) i czerwonego (na dole) oraz napisu „Rzeczpospolita Polska”. Napis znajduje się po prawej stronie znaku graficznego i zapisany jest w dwóch linijkach, czarną czcionką wyrównaną do lewej, na białym tle. Symbol Unii Europejskiej. Element graficzny to okrąg złożony z dwunastu złotych gwiazd pięcioramiennych na prostokątnym lazurowym tle. Napis „Dofinansowane przez Unię Europejską” znajduje się z lewej strony znaku i zapisany jest w dwóch linijkach, czarną czcionką wyrównaną do prawej, na białym tle.   Logo PS WPR 2023-2027. Logo składa się uproszczonego wiejskiego pejzażu wpisanego w koło. Po lewej stronie znajduje się rysunek trzech czerwonych kłosów zboża. W tle widnieje zarys domu z białym dachem i zielonym polem wpisane w niebieski okrąg. Wokół okręgu znajduje się osiem niebieskich gwiazd, co nawiązuje do Unii Europejskiej. Po prawej stronie znaku graficznego znajduje się nazwa: „Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027”. Napis zapisany jest w sześciu linijkach, wyrównany do lewej strony, napisany niebieskim kolorem na białym tle. Wytłuszczone pierwsze litery wyrazów w logotypie podkreślają skrót PS WPR 2023-2027.
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.
Materiał opracowany przez Stowarzyszenie "Bursztynowy Pasaż".
Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Aktualności

2023-08-17

Nabór 37/2023

dla gmin albo gminnych instytucji kultury w zakresie „Rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej”

2023-08-11

Biuro LGD nieczynne

w poniedziałek 14.08.2023 r.

2023-07-19

Ankieta dla mieszkańców obszaru Stowarzyszenia LGD "Dorzecze Łeby"

W związku z trwającymi pracami nad Rybacką Lokalną Strategią Rozwoju obszaru ,,Dorzecza Łeby" na lata 2021-2027 na temat aktualnej sytuacji społecznej i gospodarczej obszaru gmin: Gniewino, Wejherowo, Choczewo, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko oraz miast: Łeby, Lęborka.

Mapa zrealizowanych projektów

Formularz kontaktowy

Przejdź do góry strony