Harmonogram naborów wniosków w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Bursztynowy Pasaż" na lata 2021-2027

Utworzono: 18-06-2024
Poniżej znajdziecie Państwo aktualny szczegółowy harmonogram naborów wniosków do Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2021-2027, który jest opracowywany na każdy rok kalendarzowy.
 
Uwaga!
Harmonogram może ulec zmianie (poprzednie wersje dokumentu opublikowane są poniżej), dlatego gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami i ewentualnymi zmianami w poniższym dokumencie. Jesteśmy również dostępni telefonicznie oraz mailowo.
 
Równocześnie, w odpowiedzi na Państwa potrzeby i oczekiwania opublikowaliśmy orientacyjny harmonogram naboru wniosków na lata 2021-2027, który obejmuje całą obecną perspektywę finansową.
Dokument ten zawiera przybliżone terminy naborów i kwoty zarezerwowane dla poszczególnych działań zaplanowanych do realizacji w LSR 2021-2027. Chcemy, aby każda osoba zainteresowana podjęciem  lub rozwojem swojej działalności oraz realizacją zaplanowanych projektów, mogła z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować się do składania wniosków.
 
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i zapraszamy do aktywnego korzystania z możliwości, jakie oferuje nowa perspektywa unijna.